عمومی

6شب و 7روز ( 3شب كوالالامپور -3 شب سنگاپور )


تور 7شب و 8روز با هواپيمائي ماهان ( 4شب كوالالامپور -3 شب سنگاپور )

فعالیتها

بليط هواپيما - اقامت در هتل با صبحانه - ترانسفر فرودگاهي و بين شهري - ويراي توريستي سنگاپور - گشت شهري در مالزي - گشت نيم روز در سنگاپور - بيمه - ليدر

پرواز

اير آسيا - ماهان

توضیحات

قيمت ذكر شده بر اساس حداقل نرخ پرواز (ايرآسيا) و ارزان ترين هتل 4*ميباشد. جهت مشاوره و اطلاع از نرخ هواپيمائي ماهان و ساير هتل ها استعلام گرفته و یا با شماره های 02188518008 و 02833330005 تماس حاصل فرمایید.

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

سنگاپور

سنگاپور

جمهوری سنگاپور کشور – شهری در جنوب شرقی آسیا است. سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. مالزی و اندونزی تنها همسایه‌ های سنگاپور هستند.

پیش از توافق اروپایی، جایی که الان به عنوان سنگاپور شناخته می ‌شود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در مصب رودخانه سنگاپور بود. در فاصله جنگ جهانی دوم سنگاپور که هنوز مستعمره بریتانیا بود، توسط ژاپن اشغال می ‌شود.

سرانجام در یک ضد حمله بزرگ که وینستون چرچیل آن را بزرگترین هزیمت بریتانیا نامید، سنگاپور در سال 1945 میلادی به انگلستان رسید. هیجده سال بعد در سال 1963 سنگاپور استقلال خودش را از بریتانیا بدست آورد.

ادیان و مذاهب :

سنگاپور یک کشور چند مذهبی است. طبق آمار سنگاپور، حدود 51 درصد مقیمان سنگاپور (به غیر از گردشگران و کارگران مهاجر) پیرو مذهب بودایی و تائو هستند. حدود 15 درصد چینی ‌ها، اوآسیایی ‌ها و هندی ‌های مقیم این کشور مسیحی اند. (چه کاتولیک، چه پروتستانت و چه دیگر مذاهب مسیحی)

مسلمانان شامل 14 درصد مالایی ‌ها و اغلب از چینی ‌ها و هندی ‌ها می ‌باشند. طبق سرشماری سال 2000 میلادی جمعیت ناچیزی از این کشور پیروان آیین سیک، هندو و… هستند. در سنگاپور مذهب ‌هایی نیز ممنوع هستند. همچنین حدود 15 درصد از جمعیت شناخته شده در سنگاپور نیز پیرو هیچ مذهبی نیستند.

اقتصاد :

سنگاپور از لحاظ ذخایر معدنی کشوری فقیر است، اما اقتصاد آن که به بخش خدمات، چینی، تولیدات الکترونیکی و صنایع دستی وابسته ‌است، رشد و شکوفایی فراوانی داشته و این کشور را به یکی از ثروتمندترین مناطق دنیا تبدیل کرده‌ است

توضیحات بیشتر

مالزی

مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالالامپور است. سازمان‌های دولتی و وزارت‌خانه‌های این کشور در شهر جدید پوتراجایا (پایتخت اداری) این کشور واقع است.

مردم مالزی افرادی بسیار خونگرم و میهمان نواز هستند. مسلمانها دارای رستورانها و فروشگاه‌هایی هستند که با آرم حلال مشخص می‌شوند. هندوها به برهما و چینی‌ها به بودا معتقد هستند.

مردم مالزی در طول سال تعدادی روزهای تعطیلی و جشن دارند. برخی از این تعطیلات جزو تعطیلات عمومی فدرال معرفی شده‌اند و بعضی دیگر توسط خود ایالات به عنوان تعطیلات عمومی معرفی می‌شوند. برخی جشنها نیز که جزو تعطیلات عمومی محسوب نیستند از سوی گروه‌های خاص نژادی یا مذهبی تعطیل محسوب می‌شوند.

مشهورترین روز تعطیل (در مالزی) «هاری مرداکا» (روز استقلال-National Day) در ۳۱ اوت به یادبود استقلال فدراسیون مالزی در سال ۱۹۵۷ می‌باشد. هاری مرداکا، و نیز روز کارگر (۱می)، روز تولد شاه (اولین شنبه ماه ژوئن) و برخی اعیاد دیگر به عنوان تعطیلات عمومی و رسمی و فدرال در این کشور محسوب می‌شوند.

 

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این tour.

قیمت پایه

مالزی سنگاپور با پرواز ایر آسیا 26950000 ریال وبا پرواز ماهان28450000 ریال میباشد.7شب کوالابا پرواز ایر آسیا 19900000ریال وبا پرواز ماهان 21950000ریال میباشد .