عمومی

تور ویژه 7روزه سریلانکا با پرواز ایرعربیا

 کلمبو + کندی +بنتوتا

فعالیتها

بلیت رفت و برگشت با پرواز ایرعربیا 6 شب و 7 روز -اقامت در هتل با صبحانه -هر شهر یک گشت کامل به همراه راهنمای فارسی زبان - بیمه مسافرتی

پرواز

پرواز ایر عربیا

توضیحات

قيمت ذكر شده بر اساس حداقل نرخ پرواز و ارزان ترين هتل ميباشد. جهت مشاوره و اطلاع از نرخ ساير پروازها و هتل ها استعلام گرفته و یا با شماره های 02188518008 و 02833330005 تماس حاصل فرمایید.

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

سريلانكا

سريلانكا

سریلانکا (مروارید اقیانوس هند)

جزیره کوچکی است به شکل یک قطره آب در جنوب هندوستان و احاطه شده با اقیانوس هند که از قدیم الایام به دلیل داشتن سنگ های قیمتی معروف بوده است ولی امروزه در همه جای دنیا این کشور را نه به خاطر سنگ های قیمتی آن بلکه با چای معروف سیلان می شناسند. سیلان نامی است که در دوره استعمار این کشوربه دست انگلیسی ها بر آن نهاده بودند و امروزه این نام معروف ترین چای در دنیاست .اما از نام های دیگر این سرزمین می توان به سرن دیب یا سران دیب که اعراب آن را به این نام می شناخته اند اشاره کرد در ضمن کلمه سرندی پیتی (serendipity) به معنای خوشبختی یا به دست آوردن نعمت و منفعتی غیر منتظره از همین نام نشات گرفته است. این کشور در شمال غربی از طریق منطقه ایی به نام پل آدم به هندوستان متصل شده است. این کشور در4 فوریه سال48 19 توانست از استعمار انگلیس رهایی یابد و این روز به نام روزاستقلال در سریلانکا شناخته می شود.

جمعیت این کشور 21.1  میلیون نفر است که نسبت به مساحت آن جمعیت کمی هم نیست در ضمن آب و هوای این کشور به دلیل نزدیکی آن به خط استوا و شکل جزیره ایی و احا طه شدن توسط   اقیا نوس هند از همه طرف اب و هوای استوایی است.

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این tour.

قیمت پایه

30/950/000ریال