عمومی

4 شب میلان -3شب لیسبون -3 شب بارسلون

3-13 شهریور

 

فعالیتها

هتل 4ستاره با صبحانه -پرواز رفت و برگشت -بیمه نامه مسافرتی -خدمات اخذ ویزای شنگن -تور لیدر -ترانسفر فرودگاهی -گشت و بازدید از اماکن دیدنی طبق برنامه تور-پرواز داخلی بین کشورها و ترانسفرهای زمینی بین شهرها با اتوبوس اختصاصی تور.

پرواز

آلیتالیا

توضیحات

نرخها با یوروی 3800تومان برنامه ریزی شده است در صورت افزایش نرخ یورو ما به التفاوت دریافت میگردد.در صورت عدم صدور ویزا از طرف سفارت مبلغ 7000000 ریال کسر و مابقی مبلغ دریافتی مسترد میگردد.نرخ زیر دو سال شامل 30درصد کل قیمت تور (ارزی و ریالی)میباشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر استعلام گرفته و یا با شماره های 02833330005 و 02188518008 تماس حاصل نمایید.

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

پرتغال

پرتغال

این سرزمین همراه با دو مجمع االجزایر در اقیانوس اطلس روی شبه جزیره ایبری واقع شده است. بخش اصلی این کشور توسط یک رود  اصلی که تاگوس نام دارد از هم جدا شده است. این رود از اسپانیا به لیسبون می ریزد، پیش از اینکه به اقیانوس اطلس بپیوندد. چشم انداز شمالی، کوهستانی است. در حالیکه جنوب پوشیده از دشت می باشد.

 منطقه منحصر بفرد اقتصادی این کشور، دریایی می باشد که پرتغال حقوق خاصی پیرامون شناسایی آن و استفاده از منابع دریایی آن دارد و 1,727,408  کیلومتر مربع وسعت دارد. این منطقه سومین منطقه بزرگ اقتصادی در اتحادیه اروپا است و یازدهمین رتبه را در جهان دارد.

جمعیت

جمعیت این کشور تقریبا 10,500,000 نفر می باشد. تقریبا 20% جمعیت در پایتخت زندگی می کنند که لیسبون نام دارد. دیگر شهرها و حوزه ها  شاملِ Porto,Braga,Aveiro,Leira و Faro می باشد.

عضویت در شینگن

این کشور عضو شینگن است که بدین وسیله به دارندگان ویزای شینگن امکان می دهد تا بین 26 کشور عضو ( اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، جزیره مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، سوئد و سوئیس)  آن آزادانه در سفر باشند. پیمان شینگن که در 14 ژوئن 1985 امضاء گردید به کشورهای عضو امکان می دهد که به عنوان یک کشور واحد پیرامون سفرهای بین المللی عمل کنند و کنترلهای مرزی داخلی وجود نداشته باشد.

اقتصاد

از سال 1990 ، مدل توسعه اقتصادی پرتغال تغییر کرد. این تغییر به آرامی صورت گرفت و پایه های اقتصاد از مصرف عمومی روی صادرات، سرمایه گذاری خصوصی و توسعه بخش تکنولوژی برتر متمرکز شده است. خدمات تجاری صنایع سنتی تر را به عهده گرفته اند. مانندِ منسوجات، پوشاک، کفش، چوب پنبه ( که این کشور تولید کننده عمده آن می باشد)، تولیدات چوبی و نوشیدنی ها.

بیشتر صنایع، تجارتها و سرمایه گذاریها در لیسبون و پرتو و مناطق وابسته به پایتخت متمرکز شده است. بخش های Aveiro, Braga,Coimbra  و Leiria  بزرگترین مراکز اقتصادی پس از دو منطقه اصلی وابسته به پایتخت میباشند.

 پول رایج یورو است و بانکها با سیستم اروپایی اداره می گردند و بانک مرکزی پرتغال بخش اصلی بانکهای مرکزی اروپا می باشد.

در سال 2012 ، GDP  برابر با 244.620  بیلیون یورو یا 22.621  یورو به صورت سرانه بود. بخشهای اصلی در پرتغال را کشاورزی، ماهیگیری و کشف معادن تشکیل می دهند. بخشهای ثانویه را ماشین سازی( پژو و فوکس واگن) ، هوافضا ( Embraer ) ، وسایل الکترونیکی، منسوجات، خوراک، مواد شیمیایی، سیمان و تراشه های چوبی تشکیل می دهند. صنایع مبتنی بر فن آوریهای جدید و مدرن مانندِ هوافضا، بیوتکنولوژی و فن آوری اطلاعات در سراسر کشور پراکنده می باشند.

توضیحات بیشتر

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا کشوری‌ در جنوب غربی اروپا است. نام رسمی آن پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن مادرید است. در شمال با فرانسه و آندورا، در غرب با پرتغال، در جنوب با جبل‌الطارق و مراکش همسایه است و  هم‌چنین دارای مرزهای دریایی در شرق با دریای مدیترانه، و در غرب و شمال با اقیانوس اطلس است.

مساحت این کشور تقریبا پانصد هزار کیلومتر مربع است که با حکومت پادشاهی اداره می­شود در حال حاضر نیز پادشاه آنها خوان کارلوس است. بزرگ­ترین شهر این کشور مادرید می باشد. اسپانیا بزرگ­ترین تولید کنندۀ روغن زیتون جهان نیز می­باشد.

در ابتدای قرن 21 اسپانیا یکی از توسعه یافته ترین کشورها محسوب می شود، و نقش بسیار مهمی در زمینه های سیاسی و اقتصادی بین المللی ایفا می کند. اسپانیا اقتصاد خود را به سمت سرمایه گذاری مطمئن پیش برد و امکانات بسیاری از جمله خطوط ارتباطی متشکل از بزرگراه ها ، قطار های سریع السیر و خدمات ماهواره ای فراهم آورده است، که نقش این کشور را در عرصه رقابت اقتصادی جهان پررنگ می کند . اقتصاد اسپانیا نتیجه قانون گرایی آن است، قانون موجود و سرمایه گذاری کلانی که در این کشور صورت می گیرد باعث افزایش حس رقابت و سوق دادن اسپانیا به شرکت در پروژه های بین المللی شده است . اسپانیا از نظر استانداردهای زندگی در سطح بالایی جای گرفته است. زبان اصلی این کشور اسپانیایی می باشد که به همراه زبان های محلی رسمی مانند کاتالان، باسک، گالیسیایی، والنسیایی در اسپانیا صحبت می شود. اکثر جمعیت اسپانیا جوان هستند . نیروی کار کشور اسپانیا فوق العاده شایسته و توانا در تطبیق با تکنولوژی روز می باشد . از 24 سال پیش اسپانیا به اتحادیه اروپا پیوسته است که تا به حال 3 بار ریاست آن را بر عهده داشته که آخرین بار آن در 6 ماهه نخست سال 2010 می باشد. این کشور یکی از کشورهایی است که بیشترین کمک هزینه زیر ساختها را از اتحادیه دریافت کرده است . اسپانیا در زمینه رسانه های ارتباط جمعی در سطح بالایی قرار دارد و علاوه بر استفاده از تکنولوژی فیبر نوری که در سرتاسر این کشور گسترد ه ، ارتباط ماهواره ای را با پنج قاره دارد و از مزایای این طرح می توان به جذب سرمایه نیز نام برد . اسپانیا روند مدرنیزه شدن را پیموده و دولت در صدد سرمایه گذاری کلان بر آینده بهتر می باشد .

توضیحات بیشتر

ایتالیا

ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا است. این کشور از شبه ‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردینا در دریای مدیترانه تشکیل شده ‌است. نکته جالب در مورد نقشه کشور ایتالیا این است که نقشه این کشور شبیه چکمه می باشد.

جغرافیا :

ایتالیا در جنوب اروپا قرار دارد. این کشور مساحتی به اندازه تقریباً یک پنجم ایران دارد. این کشور مرز مشترک با کشورهای اتریش، فرانسه، واتیکان (واتیکان در داخل شهر رم پایتخت ایتالیا قرار دارد)، سان مارینو (کشور سان مارینو در شمال ایتالیا و در دل ایالت امیلیا رومانیا قرار دارد)، اسلوونی و سوئیس دارد.

بلندترین نقطه ایتالیا کوه مونته بیانکو با ارتفاع 748،4 متر از سطح دریا و کمترین ارتفاع آن دریای مدیترانه ‌است.

کوههای آلپ مرزی طبیعی میان ایتالیا و کشور های همسایه غرب و شمال را تشکیل می دهد.

در جایی که کوه ها و تپه ‌های دامنه کوه ها به هم می ‌رسد، رشته ‌ای از دریاچه‌ ها وجود دارد که شامل دریاچه‌ های مابوده و لوگانو و کومو می باشد.

دره حاصلخیز پو، میان تپه‌ های دامنه کوه های آلپ در شمال، تپه‌ های دامنه کوه های آپنین در جنوب، کوه های آلپ در غرب و دریای آدریاتیک در شرق جای دارد.

ارتفاعات باریک آلپ لیگوریایی، کوه های مریتایم آلپ را به کوه های آپنین متصل می‌ کند. کوه های آپنین مانند ستون فقرات در کل طول شبه جزیره ایتالیا امتداد دارد.

زمین های پست ساحلی اندک و نسبتاً محدود است ولی شامل آبگیر آرنو در توسکانا، آبگیر تیبر در اطراف رم، زمین های پست کامپانیا در اطراف ناپل و جلگه ‌هایی در امتداد خلیج تارانتو و در پولیا پاشنه ایتالیا می‌ باشد.

دو جزیره بزرگ ایتالیا، ساردینا و سیسیل هر دو غالباً کوهستانی است. بیشتر خاک ایتالیا از نظر زمین شناختی نا پایدار است و در معرض زمین لرزه قرار دارد. این کشور چهار آتش فشان فعال دارد از آن جمله اتنا در سیسیل و وزوو نزدیک ناپل.

 

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این tour.

قیمت پایه

129/000/000ریال