عمومی

5شب رم+4شب بارسلون

3-12 تیر

 

فعالیتها

هتل 4ستاره با صبحانه -پرواز رفت و برگشت -بیمه نامه مسافرتی -خدمات اخذ ویزای شنگن -تور لیدر -ترانسفر فرودگاهی -گشت و بازدید از اماکن دیدنی طبق برنامه تور-پرواز داخلی بین کشورها و ترانسفرهای زمینی بین شهرها با اتوبوس اختصاصی تور.

پرواز

ایران ایر +دو پرواز داخلی

توضیحات

نرخها با یوروی 3800تومان برنامه ریزی شده است در صورت افزایش نرخ یورو ما به التفاوت دریافت میگردد.در صورت عدم صدور ویزا از طرف سفارت مبلغ 7000000 ریال کسر و مابقی مبلغ دریافتی مسترد میگردد.نرخ زیر دو سال شامل 30درصد کل قیمت تور (ارزی و ریالی)میباشد قابل ذکراست هتلهای تعیین شده در هلند در حومه امستردام میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر استعلام گرفته و یا با شماره های 02833330005 و 02188518008 تماس حاصل نمایید.

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا کشوری‌ در جنوب غربی اروپا است. نام رسمی آن پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن مادرید است. در شمال با فرانسه و آندورا، در غرب با پرتغال، در جنوب با جبل‌الطارق و مراکش همسایه است و  هم‌چنین دارای مرزهای دریایی در شرق با دریای مدیترانه، و در غرب و شمال با اقیانوس اطلس است.

مساحت این کشور تقریبا پانصد هزار کیلومتر مربع است که با حکومت پادشاهی اداره می­شود در حال حاضر نیز پادشاه آنها خوان کارلوس است. بزرگ­ترین شهر این کشور مادرید می باشد. اسپانیا بزرگ­ترین تولید کنندۀ روغن زیتون جهان نیز می­باشد.

در ابتدای قرن 21 اسپانیا یکی از توسعه یافته ترین کشورها محسوب می شود، و نقش بسیار مهمی در زمینه های سیاسی و اقتصادی بین المللی ایفا می کند. اسپانیا اقتصاد خود را به سمت سرمایه گذاری مطمئن پیش برد و امکانات بسیاری از جمله خطوط ارتباطی متشکل از بزرگراه ها ، قطار های سریع السیر و خدمات ماهواره ای فراهم آورده است، که نقش این کشور را در عرصه رقابت اقتصادی جهان پررنگ می کند . اقتصاد اسپانیا نتیجه قانون گرایی آن است، قانون موجود و سرمایه گذاری کلانی که در این کشور صورت می گیرد باعث افزایش حس رقابت و سوق دادن اسپانیا به شرکت در پروژه های بین المللی شده است . اسپانیا از نظر استانداردهای زندگی در سطح بالایی جای گرفته است. زبان اصلی این کشور اسپانیایی می باشد که به همراه زبان های محلی رسمی مانند کاتالان، باسک، گالیسیایی، والنسیایی در اسپانیا صحبت می شود. اکثر جمعیت اسپانیا جوان هستند . نیروی کار کشور اسپانیا فوق العاده شایسته و توانا در تطبیق با تکنولوژی روز می باشد . از 24 سال پیش اسپانیا به اتحادیه اروپا پیوسته است که تا به حال 3 بار ریاست آن را بر عهده داشته که آخرین بار آن در 6 ماهه نخست سال 2010 می باشد. این کشور یکی از کشورهایی است که بیشترین کمک هزینه زیر ساختها را از اتحادیه دریافت کرده است . اسپانیا در زمینه رسانه های ارتباط جمعی در سطح بالایی قرار دارد و علاوه بر استفاده از تکنولوژی فیبر نوری که در سرتاسر این کشور گسترد ه ، ارتباط ماهواره ای را با پنج قاره دارد و از مزایای این طرح می توان به جذب سرمایه نیز نام برد . اسپانیا روند مدرنیزه شدن را پیموده و دولت در صدد سرمایه گذاری کلان بر آینده بهتر می باشد .

توضیحات بیشتر

ایتالیا

ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا است. این کشور از شبه ‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردینا در دریای مدیترانه تشکیل شده ‌است. نکته جالب در مورد نقشه کشور ایتالیا این است که نقشه این کشور شبیه چکمه می باشد.

جغرافیا :

ایتالیا در جنوب اروپا قرار دارد. این کشور مساحتی به اندازه تقریباً یک پنجم ایران دارد. این کشور مرز مشترک با کشورهای اتریش، فرانسه، واتیکان (واتیکان در داخل شهر رم پایتخت ایتالیا قرار دارد)، سان مارینو (کشور سان مارینو در شمال ایتالیا و در دل ایالت امیلیا رومانیا قرار دارد)، اسلوونی و سوئیس دارد.

بلندترین نقطه ایتالیا کوه مونته بیانکو با ارتفاع 748،4 متر از سطح دریا و کمترین ارتفاع آن دریای مدیترانه ‌است.

کوههای آلپ مرزی طبیعی میان ایتالیا و کشور های همسایه غرب و شمال را تشکیل می دهد.

در جایی که کوه ها و تپه ‌های دامنه کوه ها به هم می ‌رسد، رشته ‌ای از دریاچه‌ ها وجود دارد که شامل دریاچه‌ های مابوده و لوگانو و کومو می باشد.

دره حاصلخیز پو، میان تپه‌ های دامنه کوه های آلپ در شمال، تپه‌ های دامنه کوه های آپنین در جنوب، کوه های آلپ در غرب و دریای آدریاتیک در شرق جای دارد.

ارتفاعات باریک آلپ لیگوریایی، کوه های مریتایم آلپ را به کوه های آپنین متصل می‌ کند. کوه های آپنین مانند ستون فقرات در کل طول شبه جزیره ایتالیا امتداد دارد.

زمین های پست ساحلی اندک و نسبتاً محدود است ولی شامل آبگیر آرنو در توسکانا، آبگیر تیبر در اطراف رم، زمین های پست کامپانیا در اطراف ناپل و جلگه ‌هایی در امتداد خلیج تارانتو و در پولیا پاشنه ایتالیا می‌ باشد.

دو جزیره بزرگ ایتالیا، ساردینا و سیسیل هر دو غالباً کوهستانی است. بیشتر خاک ایتالیا از نظر زمین شناختی نا پایدار است و در معرض زمین لرزه قرار دارد. این کشور چهار آتش فشان فعال دارد از آن جمله اتنا در سیسیل و وزوو نزدیک ناپل.

 

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این tour.

قیمت پایه

ریال115/000/000