عمومی

2شب و 3روز

فعالیتها

بلیط رفت و برگشت هواپیما-2شب اقامت در هتل 3ستاره پارسیان آزادی

پرواز

آتا

توضیحات

قیمت فوق بر اساس ارزانترین هتل سه ستاره و ارزانترین پروازها میباشد برای اطلاع از مابقی نرخها استعلام گرفته و یا با شماره های 02833330005 و02188518008تماس حاصل فرمایید..

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

ایران - یزد

ایران - یزد

واژه یزد نامی باستانی به معنی مقدس و پاک است. استان یزد از سرزمین های کهن و تاریخی ایران می باشد که به عنوان اولین شهر خشتی و دومین شهر تاریخی جهان محسوب می گردد. این شهر دارای پیشینه ای چندین هزارساله بوده است. مورخین یونانی شهر باستانی و کهن یزد را ایساتیس خوانده اند. پس از اسلام عنوان دارالعباده به آن داده شده است. سرزمین یزد جلوه هایی از باشکوه ترین و درخشانترین میراث فرهنگی ادوار مختلف تاریخی ایران را در خود جای داده است. تاریخ سکونت در این خطه کهن از هزاره سوم پیش از میلاد فراتر رفته است. استان یزد از لحاظ کنش های فرهنگی نیز مورد توجه است زیرا از نقطه نظر رفتارهای فرهنگی مردم کانون گوناگونی ها می باشد. این شهر تاریخی خصوصیات خاص خود را دارا است یکی از شاخص ترین ویژگی هایی که منظره عمومی شهر یزد را از دیگر شهرها متمایز ساخته است وجود بادگیرهای متنوع در آن می باشد که سبب گردیده به شهر بادگیرها و نگین کویر نیز سرشناس باشد و همچون نگینی با ارزش بر تارک فلات مرکزی ایران بدرخشد.

پیشینه یزد آکنده از پایمردی و استواری مردمانی سخت کوش و پرتلاش است که به رغم طبیعت گرم و خشک این دیار کمر همت بسته وبا پشتکار و خلاقیت و ذوق هنری خود شهر ودیارشان را پرآوازه کرده اند.

استان يزد در قسمت مرکزی فلات مرکزی ایران، مابین عرضهای 29 درجه و 52 دقیقه تا 33 درجه و 27 دقیقه عرض شمالی و 52 درجه و 55 دقیقه تا 56 درجه و37 دقیقه طول شرقی واقع شده است. این استان با مساحتی در حدود 131575 کیلومتر مربع، چهارمین استان به لحاظ وسعت در کشور است.

یزد از شمال و غرب به استان های سمنان و اصفهان، از شمال شرق به استان خراسان رضوی، از شرق به استان كرمان و خراسان جنوبی، از جنوب غربي استان فارس و از سمت جنوب شرقي به كرمان محدود میشود.

از نظر پستی و بلندی دارای تنوع است. از حدود 666 متر از سطح دريای آزاد (کویر ریگ زرین در نزدیکی عقدا) تا 4075 متر (قله شيرکوه) تغيير میکند. مقدار متوسط بارندگی سالانه بين 50 تا 100 ميليمتر میباشد. نوسان درجه حرارت در زمستان و تابستان و حتی در شب و روز بسيار زياد است.

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این tour.

قیمت پایه

4/600/000ریال