عمومی

2 شب و 3 روز با قطار

فعالیتها

2 شب و 3 روز اقامت همراه با صبحانه ,ناهار و شام . بلیط رفت و برگشت قطار

پرواز

قطار شش تخته درجه یک حرکت از قزوین

توضیحات

قیمت فوق بر اساس ارزانترین هتل دو ستاره و ارزانترین قطار میباشد برای اطلاع از مابقی نرخها استعلام گرفته و یا با شماره های 02833330005 و02188518008تماس حاصل فرمایید..

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

ایران - مشهد

ایران - مشهد

شهر مشهد در شمال شرقی استان خراسان رضوی و مرکز استان خراسان رضوی می باشد. شهر مشهد به علت وجود بارگاه امام هشتم شیعیان (علی بن موسی الرضا) بعنوان پایتخت معنوی ایران انتخاب شده است.در رتبه بندی شهرها در کشورمان، شهر مشهد بعد از تهران به علت موقعیت مذهبی و صنعتی و اقتصادی و جمعیتی در مکان دوم قرار گرفته است و حتی می توان شهر مشهد را پایتخت اقتصادی و مرکز مبادلات میان قاره ای آسیای میانه نامید که دلیل آن نیز اعتبار فرا منطقه ای و عوامل مختلفی چون مسیر راههای تجاری و ارتباطی کشورهای آسیای میانه و افغانستان می باشد.

شهر مشهد در شمال شرق ایران به مساحت ۲۸۹ کیلومتر مربع  قرار دارد و ارتفاع شهرمشهد از سطح دریا ۹۸۵ متراست و فاصلهٔ شهر مشهد از تهران ۸۹۴ کیلومتر می باشد. طول جغرافیایی شهر مشهد ۵۹ درجه و ۱۵ دقیقه تا ۶۰ درجه و ۳۶ دقیقه و عرض جغرافیایی آن ۳۵ درجه و ۴۳ دقیقه تا ۳۷ درجه و ۸ دقیقه و در حوضه آبریز کشف رود، بین رشته کوه‌های بینالود و هزار مسجد قراردارد.

شهر مشهد به واسطه فعالیت های خدماتی، صنعتی و کشاورزی یکی از قطب های مهم اقتصادی در کشور محسوب می شود و همچنین شهر مشهد به واسطه وجود بارگاه و حرم امام رضا (ع) و مکان های مذهبی دیگر و مکان های سیاحتی و دیدنی همه ساله میلیون ها نفر توریست را بخود راه میدهد و به این منظور فعالیت های خدماتی و توریستی و هتلداری رونق خاصی دارد و می توان مهم ترین محصولات کشاورزی شهر مشهد را زعفران، زرشک، نبات، آجیل و خشکبار و غلات، چغندرقند و محصولات جالیزی عنوان نمود و از معادن مهم مشهد می توان سنگ گچ، نمک، فلدسپات، کرومیت و سنگ مرمر را نام برد و مهم ترین صنایع موجود درشهر مشهد، صنایع غذایی، پوشاکی، چرم، تولید مصالح ساختمانی، صنایع فلزی و صنایع دستی است.
جمعیت مشهد هر روز دارای تغییر است و این به علت مهاجرپذیری و موقعیت خاص جغرافیایی شهر مشهد می باشد البته عواملی نیز در این تغییر پذیری جمعیت دخالت دارد که می توان به این صورت دسته بندی کرد:  زیارتی، سیاحتی، تجارتی، کشاورزی و نیمه صنعتی و به همین جهت تعیین تراکم جمعیتی  شهر مشهد بسیارمشکل است ولی می توان جمعیت مشهد و حومه را حدود پنج میلیون نفر تخمین زد. در مورد تعداد گردشگرانی که سالانه از مشهد بازدید می کنند آمار دقیقی وجود ندارد ولی طبق آخرین آمار ارائه شده بیش از ۲۷ میلیون نفر در سال از شهر مقدس مشهد بازدید به عمل آورده اند.

 

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این tour.

قیمت پایه

2950000ریال