عمومی

۶ شب اقامت در جزیره رویایی

فعالیتها

۶ شب اقامت با صبحانه در هتل ۵ ستاره .ترانسفر فرودگاهی .بیمه مسافرتی .راهنمای انگلیسی زبان .

پرواز

پرواز سیستمی میباشد و نرخ بلیط به پکیج اضافه میگردد.

توضیحات

قیمت فوق بر اساس هتل ۵ ستاره در اتاق استاندارد میباشد .جهت رزرو هتلهای بالاتر و یا ۳ و ۴ ستاره استعلام گرفته و یا با شماره های ۰۲۱۸۸۵۱۸۰۰۸ویا ۰۲۸۳۳۳۳۰۰۰۵تماس حاصل نمائید.

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند

سیشل

سیشل
      جمهوري سيشل كشوري است در اقيانوس هند كه پايتخت آن ويكتوريا است.اين كشور كم جمعيت ترين كشور قاره آفريقا مي باشد.شهر ويكتوريا بر روي بزرگ‌ترين جزيره اين مجمع الجزاير به نام ماهه قرار گرفته است كه ۸۰ درصد جمعيت را در خود جای داده است . سيشل مجمع الجزايری مركب از ۴۱ جزيره در اقيانوس هند است كه برخی آنهااز جنس گرانيت سخت است .جزاير گرانيتی بيش از ۹۴۰ متر ارتفاع دارند و برخی دشت های كم وسعت ساحلی و بريدگيهای هسته‌ای در سواحل شرقی را در بر ميگيرند . جزاير كورالينی معمولاً همواره و دارای آبهای راكد ميباشند. آب و هوای محلی استوايی با رطوبت بالا و نسيم ملايم است كه تحت تاثير جريانات دريايی ميباشد.
به دلیل قرار گرفتن در سر راه تجارت آفریقا و آسیا برای مدتی در قرن 17 میلادی پایگاه دزدان دریایی بود. بعد از مدتی فرانسه کنترل این جزایر را در دست گرفت و دزدان این جزایر را ترک کردند. در فاصله سال‌های 1794 تا 1812 انگلیس در کنار فرانسه جزیره را کنترل می‌کرد و سرانجام در سال 1812 کنترل کامل جزیره را در دست گرفت. سیشل در سال 1976 از انگلیس مستقل شد. .
    از آنجا كه جزیره سیشل جمعیت بومی ندارد ، ساكنین این جزیره را غالبا مهاجران فرانسوی ، آفریقایی، هندی و چینی تشكیل می‌دهند. زبانهای فرانسه و انگلیسی به‌عنوان زبان رسمی و فرانسوی بومی شده با كرول زبان های تكلم در این كشور میباشند. غالب ساكنان سیشل مسیحی و کاتولیک مذهب اند.

محصولات صادراتی این کشور شامل کنسرو ماهی تن، ماهی یخ‌زده، پوست دارچین، مغز نارگیل و محصولات نفتی است که به شکل ترانزیت از آن صادر می‌شود. این محصولات به کشورهای انگلیس (5/25 درصد)، فرانسه (5/17 درصد)، ایتالیا (9/11 درصد)، موریس5/8درصد، ژاپن (2/8 درصد) و هلند (3/4درصد) ارسال می‌شود.مجمع‌الجزایر سیشل با آب‌های کریستالی پیرامون آن و آسمان همیشه آفتابی‌اش و اقامت‌گاه‌های روستایی با کلبه‌هایی لوکس در دل اقیانوس، در اولین نگاه همانند جزایری بهشتی است که ممکن است قبلا آنها را به صورتی دیگر دیده باشید. همین که وارد این جزایر می‌شوید، با شنیدن صدای خوش‌آهنگ چکاوک‌های کمیاب و درختان بومی بسیار زیبای پالم، درک می‌کنید که پس از سفری بسیار طولانی از وطن خود، به سرزمینی رسیده‌اید که تفاوت زیادی با نقاط دیگر دنیا دارد.

بومیان سیشل

مجمع‌الجزایر سیشل که نزدیک به سواحل شرقی قاره‌ی آفریقا قرار دارند، شامل بیش از ۱۰۰ جزیره هستند که برخی از آنها مرجانی و مابقی نیز گرانیتی هستند. جزایر اصلی آن، شامل ماهه(Mahe)، پراسلین(Praslin) و لادیگ(La Digue) هستند که می‌توانید آنها را به عنوان محل اسکان اصلی خود انتخاب نموده و از آنها برای دیدن جزایر دیگر بروید. به دلیل نزدیکی سیشل به آفریقا، انتخاب اول بسیاری از کسانی که به این جزایر سفر می‌کنند، شرکت در برنامه‌های گشت و گذار(Safari) و پس از این برنامه‌ها هم استراحت در سواحل جزایر، اصلی‌ترین برنامه آنهاست.

جزیره ماهه در سیشل

جزیره لادیگ در سیشل

توضیحات بیشتر

با عرض پوزش، هیچ نقد و بررسی وجود ندارد هنوز برای این tour.

قیمت پایه

۱۲۰۰ دلار +نرخ پرواز .( در صورت درخواست نرخ پایین تر ترانسفر و لیدر حذف خواهد شد )