قیمت تور آلمان

قیمت تور آلمان : کشوری صنعتی

قیمت تور آلمان ، آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان یکی از کشورهای قاره اروپا است که برلین پایتخت آن است، آلمان از سمت شرق با کشور لهستان و جمهوری چک، از سمت غرب با کشورهای لوکزامبورگ، فرانسه، بلژیک و هلند، از سمت شمال با کشور دانمارک و دریا شمال و بالتیک و از سمت جنوب با کشور سوییس و اتریش همسایه است، آلمان بیش از 80 میلیون جمعیت دارد و پر جمعیت ترین و یکی از قدرتمند ترین کشور های اروپایی محسوب می شود. بلیط هواپیما و قیمت تور آلمان را از تیک بان بخواهید.

قیمت تور آلمان، قیمت تور ارزان آلمان، خرید تور آلمان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر، تور آلمان، تور ارزان آلمان

آلمان دارای 16 ایالت است که در بعضی موارد ایالت ها بصورت مستقل می توانند کار خود را انجام دهند ولی حکومت کلی کشور به صورت جمهوری فدرال پارلمانی است، این کشور یکی از اعضای قدرتمند اتحادیه اروپا است و به عبارتی موتور محرکه اقتصادی این اتحادیه است.

قیمت تور آلمان : گردشگری در آلمان

آلمان علاوه بر اینکه قدرت صنعتی است در این سال ها توانسته از نظر گردشگری نیز بسیار موفق عمل کند و از سراسر دنیا توریست های زیادی روانه این کشور می شوند، در ایران نیز خوشبختانه شرکت ها و آژانس های مسافرتی زیادی اقدام به برگزاری تور آلمان می کنند که شما می توانید قیمت تور آلمان را از این آژانس ها سوال کنید.

قیمت تور آلمان، تور آلمان، تور ارزان آلمان، قیمت تور ارزان آلمان، خرید تور آلمان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

قیمت تور آلمان به فاکتور های زیادی وابسته است، مثلا هر چه هتل لوکس تری و پرواز گران تری داشته باشید قیمت تور آلمان نیز بیشتر می شود، البته بعضی از آژانس های برگزار کننده تور خدمات جانبی دیگری را نیز به شما ارائه می دهند که موجب افزایش قیمت تور آلمان می شود، خوشبختانه در ایران تنوع تورها معمولا زیاد است و شما می توانید با توجه به بودجه خودتان قیمت تور آلمان را تعیین کنید.

قیمت تور آلمان، قیمت تور ارزان آلمان، خرید تور آلمان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر، تور آلمان، تور ارزان آلمان

البته به خاطر داشته باشید که آلمان یک کشور اروپایی است و نباید توقع داشته باشید قیمت تور آلمان خیلی ارزان باشد، واحد پول آلمان یورو است و این پول یکی از قدرتمند ترین پول های دنیا است و طبیعتا در برابر ریال ما ارزش کمی دارد ولی با این حال می توان با اندکی جستجو و انتخاب یک تور مناسب در هزینه سفر صرفه جویی کرد، در کل مسافرت کردن هنر است و کسانی که زیاد مسافرت می روند در دراز مدت راه و روش ارزان سفر کردن و کاهش هزینه را یاد می گیرند.

قیمت تور آلمان : ساختمان های آلمان

شما می توانید قبل از انتخاب تور آلمان و رفتن به این کشور از دوستان و آشنایانی که به آلمان و دیگر کشور های اروپایی سفر کرده اند جزئیات سفرشان را سوال کنید، قیمت تور آلمان ،بدون شک تجربه آن ها می تواند به شما بسیار کمک کند و هزینه و خرج سفر شما را کاهش دهد.
یکی از شهرهای بزرگ آلمان فرانکفورت است، در این شهر می توانید بزرگ ترین و مدرن ترین ساختمان های اروپا را ببینید. سعی می کنیم بعضی از این نقاط دیدنی فرانکفورت را در ادامه به شما معرفی کنیم تا بتوانید با این شهر آلمان بیشتر آشنا شوید. شما می توانید تور لحظه آخری ، تور خارجی لحظه آخری و تور لحظه آخری خارجی را نیز مشاهده نمایید.

قیمت تور آلمان : رومربرگ

قیمت تور آلمان، تور آلمان، تور ارزان آلمان، قیمت تور ارزان آلمان، خرید تور آلمان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

قدیمی ترین میدان فرانکفورت در مرکز شهر قرار دارد که نام آن رومربرگ است، البته بین آلمانی ها واهالی فرانکفورت با عنوان پائولزکیرشه خوانده می شود. بیشتر ساختمان هایی که در این مکان قرار دارند قدیمی و متعلق به قرن 14 و15 است و که یکی از آن ها امروزه به عنوان ساختمان شهرداری فرانکفورت استفاده می شود.

قیمت تور آلمان : برج اصلی فرانکفورت

اگر قیمت تور آلمان مناسب بود و راهی این کشور و شهر فرانکفورت شدید یکی از نقاطی که حتما باید از آن دیدن کنید بلند ترین برج فرانکفورت است که ارتفاع 200 متری دارد، این برج دارای آسانسور های بسیار پیشرفته ای است که شما را 190 متر بالا می برد و ادامه راه را که یک طبقه می باشد را خودتان باید بروید تا به حیاط آزاد بالای برج برسید، از این نقطه می توانید همه ی شهر را زیر پای خودتان مشاهده کنید و از مناظر لذت ببرید.

قیمت تور آلمان، قیمت تور ارزان آلمان، خرید تور آلمان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر، تور آلمان، تور ارزان آلمان

دقت کنید که اگر قصد رفتن به این برج را دارید شب و روزش به انتخاب خودتان زیرا روز و شب هر کدام لطف و صفای خودشان را دارند ولی حتما دقت کنید زمانی که می خواهید به بالای برج بروید آسمان ابری و بارانی نباشد زیرا در این صورت نمی توانید به حیاط و محوطه آزاد برج بروید و از آن جا پایین را نگاه کنید.

قیمت تور آلمان : خانه گوته

قیمت تور آلمان، تور آلمان، تور ارزان آلمان، قیمت تور ارزان آلمان، خرید تور آلمان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

اگر به ادبیات و شعر علاقه مند باشید می دانید که گوته یک شاعر آلمانی است و او علاقه بسیار زیادی به ادبیات ایران به خصوص شخص حضرت حافظ داشته است، او در گذشته در این خانه زندگی می کرده و اهل فرانکفورت بوده است، قیمت تور آلمان ،در زمان جنگ جهانی دوم قسمت بسیاری از خانه تخریب شد و دکوراسیون داخلی آن نیز از بین رفت ولی بعد از جنگ مجددا بازسازی شد و همه چیز مانند روز اول شد، در خانه گوته همه ی وسایل و دست نوشته های او به نمایش گذاشته شده است و اگر به این شاعر و ادبیات آلمان علاقه مند هستید توصیه می کنیم حتما به این مکان سر بزنید. قیمت تور خارجی و تور خارجی ارزان را نیز بررسی کنید.

قیمت تور آلمان : لیبیگ هاوس

اگر به موزه و هنر مجسمه سازی علاقه مند هستید این موزه می تواند برای شما جذاب باشد، یک از ساختمان قدیمی متعلق به قرن 19 که در گذشته به عنوان ویلا استفاده می شده است را تبدیل به موزه کرده اند و در آن آثار و مجسمه هایی مربوط به دوران رنسانس، کلاسیک و باروک به نمایش گذاشته اند، البته علاوه بر این ها مجسمه هایی قدیمی از روم، مصر و یونان نیز در این موزه وجود دارد، همچنین از خاور دور نیز چندین مجسمه در این مکان برای ننمایش قرار داده شده است.

قیمت تور آلمان : باغ وحش فرانکفورت

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین باغ وحش های فرانکفورت به نام (زُلُگِشرگارتن) که در سال 1858 تاسیس شده است. این باغ وحش 13 هکتار وسعت دارد و گونه های زیادی از حیوانات در این مکان نگهداری می شوند، این باغ وحش بزرگترین باغ وحش آلمان نیست ولی می تواند برای یک گشت و گذار نیم روزه با کودکان مناسب باشد.

قیمت تور آلمان، تور آلمان، تور ارزان آلمان، قیمت تور ارزان آلمان، خرید تور آلمان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

آلمان کشور بسیار بزرگی است و دیدنی های بسیار زیادی دارد و نمی توان همه آن ها را در یک مقاله جا داد، اگر قیمت تور آلمان مناسب بود و قصد داشتید به این کشور سفر کنید یادتان باشد قبل از سفر باید راجع به آلمان بخوانید و تحقیق کنید تا بتوانید با دید باز به این کشور سفر کنید.

قیمت تور آلمان در یک نگاه:

  • قیمت تور آلمان : باغ وحش فرانکفورت
  • قیمت تور آلمان : لیبیگ هاوس
  • قیمت تور آلمان : خانه گوته
  • قیمت تور آلمان : برج اصلی فرانکفورت

شما باید وارد شویدو بعد اقدام به ثبت دیدگاه خود کنید.