تور چین نوروز 97

تور چین نوروز 97

تور چین نوروز 97 ، اطلاعات کلی

تور چین نوروز 97 ، اگر قصد مسافرت با تور چین نوروز 97 دارید باید اطلاعاتی در مورد این کشور داشته باشید که ما در این مقاله این اطلاعات را در اختیار شما می گذاریم و امیدواریم مفید واقع شود. بلیط هواپیما را از تیک بان تهیه نمایید.

تور چین نوروز 97، قیمت تور چین نوروز 97، تور ارزان چین، قیمت تور ارزان چین، تور چین، بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما

چین یکی از کشور های مهم آسیای شرقی است، این کشور بیش از 1.3 میلیارد نفر جمعیت دارد و پر جمعیت ترین کشور دنیا حساب می شود، چین توسط حذب کمونیست در سایه نظام تک حزبی اداره می شود.چین از نظر وسعت کشور رتبه سوم را در دنیا دارد. چین دارای تمدن بسیار قدیمی و باستانی است که این تمدن در کنار سواحل حاصل خیز دریا زرد درناحیه شمال چین شکل گرفته است، در سال 1949 که حزب کمونیست چین پیروز می شود و قدرت را به دست می گیرد رشد اقتصادی چین شروع شده و تا امروز نیز ادامه دارد و چین از نظر رشد اقتصادی یکی از کشور های پیشرو در این زمینه است به صورتی که در حال حاضر چین بزرگترین وارد کننده و صادر کننده کالا در جهان است و از نظر تولید ناخالصی رتبه اول را در دنیا دارد.

از نظر قدرت نظامی نیز چین دارای سلاح هسته ای و بزرگترین ارتش ثابت دنیا است و همه این ها در کنار هم از چین یک ابر قدرت ساخته است. البته این اطلاعات برای شما که قصد دارید با تور چین نوروز 97 راهی این کشور شوید شاید خیلی بدرد بخور نباشد ولی دانستن آن خالی از لطف نیست.

تور چین نوروز 97 : دین مردم چین

تور چین نوروز 97، قیمت تور چین نوروز 97، تور ارزان چین، قیمت تور ارزان چین، تور چین، بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما

یکی از جذابیت های سفر های گردشی و برای شما که با تور چین نوروز 97 به این کشور پهناور سفر کرده اید این است که راجع به مذاهب و اعتقادات آن کشور اطلاعاتی داشته باشید. مردم چین در طول تاریخ از مکاتب فکری گوناگونی تاثیر گرفته اند که از اصلی ترین آن سه مکتب کنفوسیوس گرایی، بودایی و تائویی می توان نام برد و این سه مکتب بیشترین تاثیر را در تمدن چین گذاشته اند، متاسفانه آمار ها اطلاعات دقیقی راجع به اعتقادات مردم چین نشان نمی دهد ولی طبق آخرین نظر سنجی ها حدود نیمی از مردم چین اعتقادات خاص مذهبی ندارند، 11 تا 16 درصد از چینی ها خود را بودایی، 3 تا 4 درصد مسیحی و حدود 1درصد مسلمان می دانند، البته ادیان دیگری هم در چین وجود دارد که بعضی ها پیرو این ادیان هستند. شما می توانید تور خارجی لحظه آخری و تور لحظه آخری خارجی را نیز مشاهده نمایید.

تور چین نوروز 97 : جغرافیا چین

تور چین نوروز 97، تور چین، بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما، قیمت تور چین نوروز 97، تور ارزان چین، قیمت تور ارزان چین

شما که با تور چین نوروز 97 به این کشور سفر می کنید باید بدانید که پا به دومین کشور بزرگ از نظر وسعت خاکی بعد از روسیه گذاشته اید. همچنین چین دارای طولانی ترین خط مرز زمینی در دنیا است. در قسمت غربی کشور چین کوه ها بسیار بلند و سر به فلک کشیده قرار دارد که یکی از این کوه ها قله هیمالیا است، چین از شرق و جنوب با دریا چین، خلیج کره و دریا زرد همسایه است، جالب است بدانید که قله اورست که بلندترین قله دنیا است در مرز چین و نپال واقع شده است.

تور چین نوروز 97 : گردشگری چین

تور چین نوروز 97، تور ارزان چین، قیمت تور ارزان چین، تور چین، بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما، قیمت تور چین نوروز 97

صحبت از گردشگری چین در چنین مقاله ای بسیار سخت است، حتما شما که با تور چین نوروز 97 راهی این کشور می شوید قصد دارید فقط یکی از شهر های چین را در این مدت ببینید زیرا نمی شود در مدت زمان کم کشوری مانند چین را به کل گشت و دید، همانقدر که گشتن چین در مدت زمان کوتاه امری است نشدنی نوشتن از همه دیدنی های این کشور نیز امری محال است. ولی سعی می کنیم به اندازه حوصله این مقاله از جاذبه های این کشور بنویسیم.

تور چین نوروز 97 : موزه چای جین

تور چین نوروز 97 ، شاید بدانید که خواستگاه چای کشور چین است و از این کشور چای به تمام دنیا صادر شد و بعد ها شروع به کشت این نوشیدنی محبوب کردند، در چین چای نوشیدنی بسیار محبوبی است و شما می توانید بهترین و مرغوب ترین چای را در این کشور تهیه کنید، شاید باور این سخت باشد که نوعی چای در کشور چین وجود دارد که قیمت هر کیلو از آن با قیمت همان مقدار طلا برابری می کند. قیمت تور خارجی و تور خارجی ارزان را نیز بررسی کنید.

به همین منظور در شهر هنگ کنگ موزه ای به نام موزه چای بنا کرده اند که ساختمان آن در سال 1846 ساخته شده و یکی از اولین ساختمان های مدرن این شهر حساب می شود. تور چین نوروز 97 ، در این مکان سال ها ارتش بریتانیا مستقر بوده ولی بعد از استقلال چین به موزه چای تبدیل شده، این موزه در یکی از پارک های بسیار زیبا هنک کنگ قرار دارد و اگر با تور چین نوروز97 به این شهر سفر کردید حتما به این موزه زیبا سر بزنید.

تور چین نوروز 97 : قله ویکتوریا

تور چین نوروز 97، تور چین، بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما، قیمت تور چین نوروز 97، تور ارزان چین، قیمت تور ارزان چین

نماد شهر هنگ کنگ قله ویکتوریا است، شما زمانی که به این قله می روید تمام شهر زیر پا شما قرار می گیرد، برای سفر به این قله باید سوار وسیله به نام تراموا شوید که علاوه بر رسیدن به قله می توانید از مناظر بسیار زیبای در طول مسیر نهایت لذت را ببرید. اگر قرار باشد در تور چین نوروز 97 از یک مکان دیدن کنید با قله ویکتوریا را به شما پیشنهاد می کنیم!

تور چین نوروز 97 : معبد من مو

تور چین نوروز 97، قیمت تور چین نوروز 97، تور ارزان چین، قیمت تور ارزان چین، تور چین، بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما

شاید بگویید چرا به شما گفتیم اگر با تور چین نوروز 97 اگر به یک نقطه بخواهید بروید آن نقطه قله ویکتوریا است. دلیل اصلی این کار این است که در این قله جاذبه ها بسیار زیاد وجود دارد که یکی از آن ها معبد من مو است که در محله ویکتوریا قرار دارد. علاوه بر معبد نقاط دیگری نیز مانند بنا های تاریخی، باغ های گیاه و جانور شناسی و ساختمان مشهور بانک چین در این منطقه قرار دارد که شما می توانید همه را با هم و به آسانی مشاهده کنید.

تور چین نوروز 97 : مرکز خرید غربی

تور چین نوروز 97، تور چین، بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط ارزان هواپیما، قیمت تور چین نوروز 97، تور ارزان چین، قیمت تور ارزان چین

یکی از جذابیت های مهم سفر خرید است، حتما این امر برای شما که قصد دارید با تور چین نوروز 97 رهسپار این کشور شوید نیز صدق می کند. یکی از بازار های خرید شهر هنگ کنگ که در یکی از ساختمان های قدیمی این شهر قرار دارد و از اولین بازار های هنگ کنگ محسوب می شود مرکز خرید غربی است. شما می توانید در این بازار علاوه بر خرید از کافه های موجود این بازار نیز لذت ببرید.
نتیجه گیری
اگر هنوز برای انتخاب تور چین نوروز 97 دو دل هستید دل را به دریا زده و راهی این کشور شوید. یادتان باشد سفر به چین سفر به بی نهایت است!