تور ایتالیا

تور ایتالیا : لذت سفر به تاریخ اروپا

تور ایتالیا ، بدون شک تور ایتالیا یکی از محبوب‌ترین تورهای اروپایی به شمار می‌رود. علاقه‌مندان هنر و معماری بی‌شک بهترین گزینه‌ای که می‌توانند انتخاب کنند شهر ابدی و تور ایتالیا است. بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهان در ایتالیا قرار دارد. ایتالیا یکی از اعضای کشورهای صنعتی جهان است و به‌عنوان یکی از کشورهای مدرن و توسعه‌یافته هرساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران از سراسر اروپا و جهان است. خرید بلیط هواپیما را با تیک بان تجربه کنید.

تور ایتالیا، تور ارزان ایتالیا، قیمت تور ایتالیا، قیمت تور ارزان ایتالیا، خرید تور ایتالیا، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

رم، مرکز تمدن دنیای غرب و مذهب کاتولیک پایتخت کشور چکمه‌ای ایتالیا است. رم بزرگ‌ترین موزه بی‌سقف جهان و میزبان آثار هنرمندانی چون میکل‌آنژ و داوینچی است.

تور ایتالیا : دیدنی های تاریخی

برخی از مشهورترین دیدنی‌های تاریخی رم در تور ایتالیا عبارت‌اند از: کلوسئوم واتیکان، کلیسای کوچک سیسین، میدان سن پیترو و موزه واتیکان، پانتئون، پله‌های اسپانیایی، میدان اسپانیا، فواره تروی، میدان ناوونا و آبشار چهار رودخانه، فروم رومی، قصر سنت آنجلو، میدان ونیزی، گالری برگز، موزه کاپیتولینه، پالاتینه و موزه پالاتینو، بازیلیکای کوسما و دامیانوی مقدس، بازارهای ترایانو، کلیسای ماریای مقدس در اراکوئلی، پلکان مقدس، میدان امانوئل دوم (پایه گذار ایتالیای جدید)، کلیسای سن کلمنته.

تور ایتالیا، تور ارزان ایتالیا، قیمت تور ایتالیا، قیمت تور ارزان ایتالیا، خرید تور ایتالیا، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر شما می‌توانید در میدان باربرینی فواره‌های تریتون ساخته‌شده توسط برنینی را به همراه سایر دیدنی‌ها یادگار قرن 16 مشاهده کنید.

تور ایتالیا : آب و هوای مدیترانه ای

ایتالیا در چهارفصل سال میزبان گردشگران است، آب‌وهوای ایتالیا مدیترانه‌ای است. تیر و مرداد گرمای ایتالیا به شکل فزاینده‌ای افزایش می‌یابد. اگر به تور ایتالیا علاقه‌مند هستید و از هزینه‌های آن بیم دارید زمستان یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به ایتالیا است که علاوه بر ارزان بودن تورها می‌توانید از امکانات فستیوال‌ها و حراج‌های زمستانی استفاده کنید.

تور ایتالیا، تور ارزان ایتالیا، قیمت تور ایتالیا، قیمت تور ارزان ایتالیا، خرید تور ایتالیا، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

تور ایتالیا در زمستان فرصت مناسبی برای استفاده از ورزش‌های زمستانی هم هست. پس از رم شهر روی آب ونیز از دیگر جاذبه‌های پرطرفدار گردشگری ایتالیا محسوب می‌شود. قایق‌سواری در فضای تاریخی و دیدنی رم برای گردشگران بسیار زیبا و خاطره‌انگیز خواهد بود. شما می توانید تور لحظه آخری ، تور خارجی لحظه آخری و تور لحظه آخری خارجی را نیز مشاهده نمایید.

تور ایتالیا : فلورانس

تور ایتالیا امکان دیدار از فلورانس را برای شما فراهم می‌کند در این شهر می‌توانید نمای رنگی و زیبای شهر، معماری چشم‌گیر، زیباترین و معروف‌ترین نقاشی‌های جهان و درنهایت حدود 30 درصد آثار هنری جهان را یکجا ببینید. ساحل آمالفی و روستای پوسیتانو یکی دیگر از دیدنی‌های معروف تور ایتالیا است که مناظر زیبای دریایی، جنگل‌های سرسبز و مناطق ناهموار از دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری این مکان به شمار می‌آید.

کاپری جزیره محبوب امپراتوران قدیم از دیگر جاذبه‌های گردشگری تور ایتالیا می‌باشد که علاوه بر زیبایی‌های طبیعی از آثار تاریخی بسیاری هم برخوردار است. کافه‌های شیک اروپایی و بوتیک‌های خاص از دیگر جاذبه‌های تفریحی و گردشگری این جزیره زیبا است.

تور ایتالیا : معماری ورونا

شهر هنر و معماری ورونا از دیگر جاذبه‌های گردشگری مطرح تور ایتالیا برای علاقه‌مندان کشور چکمه‌ای است. ورونا را رمئو و ژولیت با دستان شکسپیر مشهور کرده‌اند اما علاوه بر این آثار تاریخی متعددی هم مانند سایر نقاط ایتالیا در این شهر دیده می‌شوند.

تور ایتالیا، تور ارزان ایتالیا، قیمت تور ایتالیا، قیمت تور ارزان ایتالیا، خرید تور ایتالیا، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

در تور ایتالیا شما در هر شهر، دهکده و روستا می‌توانید آثار تاریخی‌ای را پیدا کنید. شاید در مورد پنج سرزمین ایتالیا شنیده باشید. خانه‌های نقاشی شده با منظره‌های شاد و دل‌نشین به همراه امکان ماهی گیری در روستاها، باغ‌های زیتون و تاکستان در کنار مناظر دریایی باعث امنیت و آرامش شما می‌شود.

خود ایتالیایی‌ها برای تفریح و گردش حتماً سورنتو را انتخاب می‌کنند. این شهر در جنوب ایتالیا قرارگرفته و برای همه گونه تفریحات تابستانی فراهم‌شده است. قیمت تور خارجی و تور خارجی ارزان را نیز بررسی کنید.

تور ایتالیا : برج پیزا

تور ایتالیا، تور ارزان ایتالیا، قیمت تور ایتالیا، قیمت تور ارزان ایتالیا، خرید تور ایتالیا، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

برج پیزا از دیگر دیدنی‌های معروف ایتالیاست که در شهر پیزا در ایالت توسکنی کشور ایتالیا ساخته‌شده است. هرساله برج کج‌تر می‌شود. این برج تنها برج کج دنیا نیست اما بی‌شک مشهورترین به برج کج جهان به شمار می‌رود. شما در تور ایتالیا می‌توانید از میدان فردوسی هم دیدار کنید. تعجب نکنید این میدان باعث افتخار هر ایرانی است که به ایتالیا قدم می‌گذارد. در این میدان می‌توانید تندیسی بسیار باشکوه از حکیم ابوالقاسم فردوسی را مشاهده کنید.

محل قرارگیری این تندیس که ساخته یک هنرمند ایرانی به نام ابوالحسن صدیقی است در پارک ویلا بورگزه است. تأثیر فرهنگ شرق و ایران بر فرهنگ اروپا را در بخش‌های دیگر این کشور هم می‌توانید ببیند و از تماشای آن لذت ببرید. حقیقتاً هر ایرانی که قدم به این مکان می‌گذارد حس غرور و افتخار را تجربه می‌کند.

تور ایتالیا : شهر پمپئی

شهر پمپئی رم 2000 سال قبل را مقابل چشمان شما خواهد آورد. این شهر که براثر انفجار آتش‌فشان به وجود آمده نمونه بی‌نظیر از یک شهر تاریخی است که شما در تور ایتالیا می‌توانید از آن دیدن کنید. در کنار واتیکان و کلیساهای مشهور رم که نمونه‌های بی‌نظیری از معماری به شمار می‌آیند کلیسای سانتاماریا به‌عنوان یکی از نمونه‌های بی‌نظیر کلیسای جامع در جهان مقصد گردشگری تور ایتالیا در فلورانس است که از نمای بی‌نظیر و ساخت بسیار خاصی برخوردار است که تماشاگران را هنگام تماشای شکوهش به تحسین وامی‌دارد.

هرچه در مورد شام آخر شنیده‌اید کنار بگذارید شما در تور ایتالیا می‌توانید درکلیسای سنتاماریا بر روی یکی از دیوارهای نقاشی مشهور و بی‌نظیر شام آخر لئوناردو داوینچی را از نزدیک مشاهده کنید. البته در این کلیسا آثار دیگری از این هنرمند شهیر هم بر دیوار و سقف نقش بسته که تماشای آن برای گردشگران و علاقه‌مندان به هنر بسیار جذاب، باشکوه و بعضاً هیجان‌انگیز است.

تور ایتالیا : واتیکان

واتیکان و سن‌مارینو در ایتالیا دو ایالت کاملاً مستقل به‌حساب می‌آیند که قوانین خاص خود رادارند شما هنگام دیدار از آثار تاریخی مربوط به واتیکان دقت داشته باشید به قوانین خاص بازدید از اماکن مذهبی کاتولیک‌های جهان احترام بگذارید تا بهتر بتوانید از تماشای زیبایی‌های تاریخی این بناها لذت ببرید.

تور ایتالیا، تور ارزان ایتالیا، قیمت تور ایتالیا، قیمت تور ارزان ایتالیا، خرید تور ایتالیا، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر

کشور مجسمه‌ها، بناها و تاریخ دیدنی‌های بی‌شماری دارد که تنها از طریق تور ایتالیا قابل‌دسترس است. فراموش نکنید تور ایتالیا به‌عنوان یک کشور اروپایی کمی گران است اما دیدن آن حتماً بسیار باشکوه و خاطره‌انگیز خواهد بود.

  • تور ایتالیا و اماکن تاریخی
  • تور ایتالیا با مناطق طبیعی
  • تور ایتالیا و قیمت مناسب تور
  • تور ایتالیا و کیفیت بالای تور

شما باید وارد شویدو بعد اقدام به ثبت دیدگاه خود کنید.