تور ارمنستان نوروز 97

تور ارمنستان نوروز 97

تور ارمنستان نوروز 97، جمهوری ارمنستان با مساحتی برابر با 29800 کیلومتر مربع در جنوب غربی منطقه قفقاز به پایتختی ایروان قرار دارد.این کشور در بین دو دریای خزر و دریای سیاه می باشد که مرز میان دو قاره آسیا و اروپا می باشد.این کشور با ایران، نخجوان، ترکیه، گرجستان، جمهوری آذربایجان دارای مرز مشترک است.کشور ارمنستان کشوری کوهستانی است به گونه ای که کمتر از 10 درصد شهرهای آن 1000 متر ارتفاع دارند. برای سفر به ارمنستان خرید بلیط هواپیما را از تیک بان بخواهید و بلیط چارتر خارجی را به صورت آنلاین در تیک بان مشاهده نمایید.

فرهنگ مردم ارمنستان به دلیل آنکه در گذشته بخشی از ایران بوده است شبیه فرهنگ مردمان ایران زمین می باشد. در تور ارمنستان نوروز 97 شما کشوری را مشاهده می کنید که یکی از قدیمی ترین کشورهای صاحب دانشگاه و کتابخانه های فراوان در میان کشورهای خاور میانه می باشد.بنابراین ارمنستان جایگاه مناسبی در زمینه تحقیق و پژوهش و علوم خاص مانند شرق شناسی مهندسی،معماری،زبان و اکثر رشته های هنری بویژه موسیقی در جهان برخوردار می باشد.به گونه ای که قدیمی ترین رصد خانه جهان در کنار جاده ابریشم در این کشور است.مردمان جمهوری ارمنستان دارای زبان ارمنی با دین رسمی مسیحی می باشند.جاذبه های گردشگری در تور ارمنستان نوروز 97 شما را شگفت زده خواهند کرد زیرا ارمنستان با وسعت کمش به دلیل قدمت تاریخی اش دیدنی های زیادی دارد.در قسمت زیر تعدادی از جاذبه های گردشگری ارمنستان را به شما معرفی کرده ایم:

تور ارمنستان نوروز 97 : دریاچه سوان

تور ارمنستان نوروز 97، تور ارزان ارمنستان، تور ارمنستان، قیمت تور ارمنستان، قیمت تور ارزان ارمنستان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط چارتر

یکی از بزرگ ترین دریاچه های کوهستانی آب شیرین در جهان ، دریاچه سوان ارمنستان می باشد.دریاچه سوان در فاصله 60 کیلومتری شمال شرقی پایتخت ارمنستان می باشد. بزرگترین دریاچه ی قفقاز یعنی دریاچه سوان در استان گغارکونیک قرار دارد.
آب دریاچه سوان از 36 رود که به آن می ریزند به وجود آمده است ولی فقط رود هزاردان از آن سرچشمه می گیرد و به دریاچه ایروان ختم می شود. در تور ارمنستان نوروز 97 می توانید با کمی بیشتر از یک ساعت رانندگی از مرکز ارمنستان به دریاچه سوان برسید. از مکانهای پرطرفدار ارمنستان که در تور ارمنستان نوروز 97 می توانید به آنجا بروید سواحل دریاچه سوان است. بخشی از این سواحل عمومی و بخشی دیگر خصوصی امی باشد.ساحل عمومی دریاچه سوان به وسعت دو و نیم کیلومتری مکان مناسب و جذابی برای شنا، جت اسکی کردن، موج سواری، آفتاب گرفتن، و قایق سواری است ، که همه ی امکانات این ورزشها در ساحل دریاچه سوان موجود است.ساحل دریاچه سوان دارای هتل هایی لوکس ،رستوران هایی سنتی نیز می باشد. تور خارجی را با تیک بان تجربه نمایید. شما می توانید تور خارجی لحظه آخری و تور لحظه آخری خارجی را نیز مشاهده نمایید.

تور ارمنستان نوروز 97 : میدان هراپاراک (جمهوری)

تور ارمنستان نوروز 97، تور ارزان ارمنستان، تور ارمنستان، قیمت تور ارمنستان، قیمت تور ارزان ارمنستان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط چارتر

هراپاراک میدانی مربعی شکل از پرطرفدارترین مراکز تفریحی ایروان برای گردشگران محسوب می شود.یک معمار ارمنی به نام الکساندر تامانیان در سال‌های ۱۹۲۴ تا ۱۹۲۹این میدان باشکوه را به وجود آورده است. در تور ارمنستان نوروز 97 زیبایی های میدان بزرگ مرکزی در ایروان شما را شگفت زده خواهد کرد.از طریق خیابان های آبویان ، نالبندیان ، تیگران متس ، خیابان سارکسیان و خیابان آمیریان می توان به میدان جمهوری رسید. مرکز بیضی شکل این میدان از یک الگوی خاص سنگی به معنی فرش در مرکز بهره می برد ، جنس این سنگ ها از مرمر درجه یک وبراق است که در تور ارمنستان نوروز 97 ممکن است چشمان شما را به خود جذب کند. در قسمت شمالی محوطه نیز فواره ای بزرگ در مقابل گالری ملی ارمنستان قرار دارد. اطراف این میدان هفت ساختمان به نام های گالری ملی و موزه تاریخ ساختمان، وزارت کشور، خانه دولت، دفتر مرکزی پست جمهوری ارمنستان، هتل ماریوت ارمنستان، وزارت امور خارجه و وزارت انرژی و منابع طبیعی قرار دارند که به این میدان فرم مربعی شکل می دهند.در این میدان بزرگ جشن ها و مراسمات نیز برگزار می شود.انصافا این میدان زیبایی های منحصر بفردی دارد که حیف است دیدن آن را در تور ارمنستان نوروز 97 از دست بدهید.

تور ارمنستان نوروز 97 : معبدگارنی

تور ارمنستان نوروز 97، تور ارزان ارمنستان، تور ارمنستان، قیمت تور ارمنستان، قیمت تور ارزان ارمنستان، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط چارتر

معبد مستطیلی شکل گارنی در روستایی به همین نام در استان کوتایک کشور ارمنستان احداث گریده است. تنها نیایشگاه یونانی مآبی و غیر مسیحی در ارمنستان ، معبد گارنی است.ساختمان معبد گارنی به دوران مهرپرستی بر می گردد و به اعتقاد خیلی از افراد برای خورشید پرستی به کار گرفته می شده است. این منطقه به دلیل آب و هوای خوب آن طی قرن های مختلف محل شکارگاه اختصاصی پادشاهان قرار داشته است.

در محدوده این اثر تاریخی حمامی اختصاصی مربوط به دختر خسرو پرویز ، خواهر تیرداد سوم قرار دارد که دارای حمام بخار و حوضچه های اب گرم و سرد است. اکثر باستان شناسان براساس شواهد موجود در کتیبه سنگی سده اول میلادی بر این باورند که معبد گارنی ارمنستان به دستور تیرداد اول در سال 77 میلادی بنا گردیده است، اما برخی دیگر معتقدند این اثر باستانی به دستور تیرداد سوم ساخته شده است. این معبد به دلیل آنکه آخرین و تنها بازمانده از ارمنستان پیش از مسیحیت می باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تور ارمنستان نوروز 97 به شما این امکان را می دهد که مدعی شوید سبکی پیرو معماری رومی- یونانی را از نزدیک مشاهده کرده اید. قیمت تور خارجی را به صورت آنلاین در تیک بان مشاهده نمایید. قیمت تور خارجی و تور خارجی ارزان را نیز بررسی کنید.

تور ارمنستان نوروز 97 : کاسکاد (هزار پله)

تور ارمنستان نوروز 97، تور ارزان ارمنستان، تور ارمنستان، قیمت تور ارمنستان،خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط چارتر، قیمت تور ارزان ارمنستان، بلیط هواپیما

کاسکاد یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ارمنستان می باشد.جاذبه ی گردشگری زیبای کاسکاد بعد از استقلال ارمنستان براساس طرح الکساندر تامانیان ، سال 1970 در شمال میدان اپرا در ایروان پایتخت ارمنستان تکمیل شد. این بنای چشم نواز برای یاد بود کشته‌شده‌گان ارمنی در جنگ جهانی اول احداث گردیده است که بالاترین نقطه شهر ایروان یعنی شمال شهر و پارک پیروزی را به پایین ترین نقطه شهر یعنی مرکز شهر متصل کرده است. در داخل کاسکاد سیستم پله‌ برقی متناسب با‌ ارتفاع آن وجود دارد و مناسب ترین گزینه برای افراد حاضر در تور ارمنستان نوروز 97 است که به بالا رفتن از پله ‌ها علاقه‌ای نشان نمی دهند، و یا به علت عدم توانایی لازم نمی توانند در راهپیمایی شرکت کنند. کاسکاد با دارا بودن 750 پله به هزار پله معروف است. در فضای داخلی هزار پله موزه هنری کافسجیان وجود دارد. هزار پله مجسمه های زیادی حاصل از کار هنرمندان معاصر و مجسمه های شیشه ای ساخت کشور چک در خود جای داده است. در محوطه ورودی این بنا نیز مجسمه‌ای از الکساندر تامانیان به چشم می خورد. تور ارمنستان نوروز 97 به شما این امکان را می دهد که آبشارهای مصنوعی زیبا و منظره بی‌نظیر شهر را از بالای پله‌های کاسکاد تماشا کنید. در قسمت شمالی کاسکاد بنایی قرار گرفته که در قسمت مرکزی آن یک برجک است که نشان جاودانگی می باشد.در تور ارمنستان نوروز 97 پیشنهاد می‌کنیم ، پیاده روی در این بنای زیبا که خاطره دلچسبی را برای شما به ارمغان می آورد را امتحان کنید. قیمت تور ارمنستان را می توانید به صورت آنلاین در تیک بان مشاهده نمایید.

تور ارمنستان نوروز 97 : غذاهای ارمنستان

تور ارمنستان نوروز 97، تور ارزان ارمنستان، تور ارمنستان، قیمت تور ارمنستان،خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، بلیط چارتر، قیمت تور ارزان ارمنستان، بلیط هواپیما

خورد و خوراک همیشه یک مسئله قابل توجه برای بسیاری از گردشگران تور ارمنستان نوروز 97 خواهد بود. غذاهای ارمنی بسیار لذیذ و خوشمزه می باشند که به دلیل نزدیکی با ایران دارای فرهنگ غذایی مشابه با ما هستند.بنابراین در غذای مردم کشور ارمنستان مانند ما ایرانی ها برنج به وفور دیده می شود از جمله غذا های دو کشور ایران و ارمنستان غذاهایی مانند کباب کوبیده، کباب برگ، دلمه و کوفته را می توان نام برد.ادویه اصلی ارمنی ها نمک و فلفل می باشد و سایر ادویجات بسیار کمتر در غذاهای آنها استفاده می شود. معروف ترین غذای سنتی ارمنستان خاش است که می توان گفت همان غذای دوست داشتنی ایرانی ها کله پاچه است. نان گندم غذای اصلی روستاییان ارمنی را تشکیل می دهد. غذاهای دریایی ارمنی ها نیز جزء پر طرفدارترین غذای آنهاست. در تور ارمنستان نوروز 97 چندین رستوران ایرانی را در شهر ایروان خواهید یافت ،که ذبح حیوانات را به شکل اسلامی انجام می دهند. بلیط ارزان هواپیما را با کیفیت مناسب از تیک بان تهیه نمایید.