تور ارزان ترکیه

تور ارزان ترکیه : سفر به سرزمین امپراطوری عثمانی

تور ارزان ترکیه ، کشور ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که از نظر اقتصادی و گردشگری قطب بزرگی در منطقه به حساب می آید. شهر استامبول در ترکیه در سال 2010 به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا انتخاب شده است. تور ترکیه یکی از پر مخاطب ترین تورها در کشور می باشد و همچنین استانبول سومین رتبه گردشگری را نیز از لحاظ تعداد گردشگران به خود اختصاص داده است. بلیط هواپیما را از تیک بان تهیه نمایید.

تور ارزان ترکیه، قیمت تور ارزان ترکیه، تور ترکیه، قیمت تور ترکیه، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما

این کشور زیبا برای مسافرین تور ارزان ترکیه دارای دو بافت معماری می باشد زیرا بخشی از آن در قاره آسیا و بخشی دیگر آن در قاره اروپا قرار دارد، همانطور که معلوم است بافت قسمت آسیایی آن بافت کهن و قدیمی می باشد و بافت شهری قسمت اروپایی آن بسیار جدیدتر و بروزتر می باشد. دلیل استفاده از تور ارزان ترکیه در کشور ما اکثرا خرید و واردات پوشاک به کشور می باشد زیرا یکی از صنعت های مهم در این کشور تولید پوشاک می باشد.

تور ارزان ترکیه : هتل های ترکیه

کشور ترکیه نیز همانند تمامی کشورهای دیگر دارای هتل های 3 ستاره تا 5 ستاره می باشد، به عنوان یک مرجع گردشگری به شما پیشنهاد می شود در تور ارزان ترکیه از هتل های 4 ستاره و بالاتر این کشور برای سفر استفاده نمایید زیرا اکثر هتل های ارزان ترکیه دارای کیفیت خوب و مطلوبی نمی باشند و مناسب خانواده های ایرانی نمی باشند.

تور ارزان ترکیه، قیمت تور ارزان ترکیه، تور ترکیه، قیمت تور ترکیه، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما

ترکیه یکی از بزرگترین قطب های گردشگری در دنیا می باشد. تنوع در اماکن تفریحی، جاذبه گردشگری، آثار دیدنی، وجود مساجد متعدد و سواحل نیلگون و زیبا، سبب شده که هر کسی با هر سلیقه ای کشور ترکیه را به عنوان یکی از گزینه های سفر در نظر بگیرد. جالب است بدانید استانبول تنها شهری در دنیا است که نصف آن در اروپا و نصف دیگر در آسیاست. امروزه گردشگران تور ارزان ترکیه از سرتاسر جهان برای گذراندن تعطیلات خود به این کشور سفر می کنند و اوقات خوش و خاطره انگیزی را سپری می کنند.

تور ارزان ترکیه : فرودگاه های ترکیه

کشور ترکیه سالیانه بیش از چند میلیون گردشگر تور ارزان ترکیه دارد که با توجه به حجم وارد شده مسافر در سال، این کشور بزرگ دارای فرودگاه های بزرگ بین المللی برای رفاه حال گردشگران تور ارزان ترکیه می باشند.

بزرگ ترین فرودگاه ترکیه در استانبول و به اسم فرودگاه آتاتورک می باشد که امروزه در مرکز شهر استانبول قرار دارد و دسترسی راحتی برای گردشگران تور ارزان ترکیه دارد. این فرودگاه دارای 4 ترمیتال عظیم است. ترمینال هواپیمایی عمومی، ترمینال پروازهای داخلی، ترمینال پرواز های بین المللی، ترمینال باری. نام این فرودگاه برگرفته از مصطفی کمال آتاتورک است که بنیان گذار حکومت ترکیه نیز می باشد.

تور ارزان ترکیه، قیمت تور ارزان ترکیه، تور ترکیه، قیمت تور ترکیه، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما

فرودگاه آتاتورک در قسمت اروپایی ترکیه قرار دارد که مقصد اصلی گردشگران تور ارزان ترکیه می باشد. تمامی پروازهای داخلی، خارجی و مسافری در این فرودگاه انجام می گیرد. فرودگاه بین المللی آتاتورک محل اصلی هواپیماهای ترکیه می باشد.

گردشگران عزیز تور ارزان ترکیه می توانند با خیالی آسوده به ترکیه سفر کنند و از پرواز خود لذت ببرند. قابل توجه گردشگران تور ارزان ترکیه ، این کشور دارای آب و هوای مدیترانه ای ، نیمه گرمسیر و مرطوب می باشد که در فصل های مختلف سال دارای آب و هوای منفاوتی است. به طور کلی در طول سال شاهد بارندگی خواهید بود که میزان آن در مناطق مختلف متفاوت می باشد. همچنین علاوه بر بارندگی میزان رطوبت هوا در ترکیه در بخش های مختلف متفاوت می باشد. شما می توانید تور لحظه آخری ، تور خارجی لحظه آخری و تور لحظه آخری خارجی را نیز مشاهده نمایید.

تور ارزان ترکیه : آب و هوای ترکیه در فصل تابستان

تور ارزان ترکیه، قیمت تور ارزان ترکیه، تور ترکیه، قیمت تور ترکیه، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما

گردشگران تور ارزان ترکیه بدانند که بین ماه های ژوئن تا سپتامبر تابستان می باشد که دارای آب و هوای گرم و خشک است. به طور کلی تابستان ها در ترکیه بلند و گرم می باشد و به مدت 10 ساعت خورشید در آسمان به شدت می تابد اما به دلیل وچود رطوبت کم تحمل گرمای آن قابل تحمل نیز می باشد. در ماه های جولای و آگوست درجه حرارت به 28 درجه سانتی گراد می باشد که این درجه ممکن است به 30 درجه سانتی گراد هم برسد.

تور ارزان ترکیه : آب و هوای ترکیه در فصل زمستان

قابل توجه مسافران تور ارزان ترکیه ، ماه های دسامبر تا مارس زمستان استانبول می باشد که دارای آب و هوای سرد و مرطوب است.درجه حرارت شهرهای این کشور تا 8 درجه کاهش می یابد که در بعضی از شب ها شاهد یخبدان خواهید بود. گردشگران تور ارزان ترکیه اگر در ماه فوریه سفر می کنید بدانید که در این ماه شاهد بارش برف خواهید بود.

تور ارزان ترکیه : آب و هوای ترکیه در فصل پاییز

فصل پاییز یکی از لذت بخش ترین فصل ها در کشور ترکیه می باشد که تعداد زیادی از گردشگران تور ارزان ترکیه در این فصل سفر می کنند به صورتی که میانگین دما در ماه های اکتبر به 16 درجه سانتی گراد همراه با بارندگی اتفاق می افتد. همچنین در ماه های نوامبر میزان بارندگی افزایش می یابد و در طول روز هوای شهرهای مختلف ترکیه نظیر استانبول ابری و در پایان روز مه آلود می باشد.

تور ارزان ترکیه : آب و هوای ترکیه در فصل بهار

فصل بهار در شهرهای ترکیه در ماه های مارس تا می است، مسافران تور ارزان ترکیه بدانند که با شروع بهار درجه حرارت هوا خیلی بالا نمی رود به صورتی که در ماه مه درجه حرارت به 20 درجه سانتی گراد می رسد و در اواخر ماه می سرعت باد کاهش و هوا گرم تر می شود.

تور ارزان ترکیه، قیمت تور ارزان ترکیه، تور ترکیه، قیمت تور ترکیه، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما

تور ارزان ترکیه با بیش از چندین میلیون گردشگر در هر سال یکی از پرطرفدارترین مکانهای گردشگری تورهای ارزان ترکیه در دنیا بشمار می آید. ترکیه مردمان مهربان و صلح جو دارد. مکانهای طبیعی فوق العاده زیبا ، سواحل رویایی ، امکانات مناسب برای مسافران تورهای ارزان قیمت ، امنیت بالا و ارزانی خدمات گردشگری و مراکز خرید از جمله دلایلی هستند که تور ارزان ترکیه را به توری پر طرفدار تبدیل کرده است. قیمت تور خارجی و تور خارجی ارزان را نیز بررسی کنید.

تور ارزان ترکیه : چه موقع از سال به ترکیه سفر کنیم؟

تور ارزان ترکیه، قیمت تور ارزان ترکیه، تور ترکیه، قیمت تور ترکیه، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما

این کشور از جمله کشورهایی است که در تمام طول سال گردشگران تور ارزان ترکیه می توانند از دیدن آن لذت ببرند. آب و هوای معتدل و مدیترانه ای ترکیه در نواحی مختلف باعث شده که گردشگران تور ارزان قیمت ترکیه بتوانند در کل طول سال به ترکیه سفر کنند اما معمولا، اردیبهشت تا مهر بهترین زمان سفر با تور ارزان ترکیه است.

خیلی از علاقه مندان به مسافرت به ترکیه و شهر استانبول با این عبارت یعنی تور ارزان ترکیه برنامه ریزی خود را برای تمامی فصول انجام میدهد. تور ارزان ترکیه در آژانس هایی وجود دارد که خود دارای پروازهای مستقیم و بدون واسطه باشد .

چرا ترکیه و یا چرا تور ارزان ترکیه را انتخاب کنیم؟

ترکیه کشوری زیبا در منطقه خاورمیانه آسیا و دارای جاذبه های توریستی و تفریحی زیبایی نظیر شهرهای ساحلی و جزایر بسیار زیبا و همچنین دارای دیدنی های بسیار متنوعی همراه با فستیوالهای گوناگون برای گردشگران تور ارزان ترکیه میباشد.

کشور ترکیه دارای مناطق سر سبز و ساحل های زیبا همراه با تفریحات متنوع دریایی نظیر ،حمام آفتاب، غواصی و قایق سواری میباشد. تقریبا با هر سلیقه، مقصدی در ترکیه وجود دارد از این رو تور ارزان ترکیه و سفر به ترکیه دارای تنوع بسیار زیادی میباشد. از اصلی ترین شهر های ترکیه جهت سفر با تور ارزان ترکیه ، به شهر استانبول میتوان اشاره کرد.

تور ارزان ترکیه، قیمت تور ارزان ترکیه، تور ترکیه، قیمت تور ترکیه، بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما

از دیدنیهای کشور ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مسجد ایاصوفیه استانبول، کاخ دولما باغچه استانبول، کاخ توپکاپی استانبول، کاخ توپکاپی استانبول، کاخ توپکاپی استانبول، کوش آداسی ترکیه، آنتالیا.

تور ارزان ترکیه در یک نگاه:

  1. تور ارزان ترکیه با قیمت های مناسب
  2. تور ارزان ترکیه و کیفیت بالای سفر به ترکیه
  3. تور ارزان ترکیه و شهرهای دیدنی و ساحلی ترکیه
  4. تور ارزان ترکیه و اماکن تاریخی دوره عثمانی

شما باید وارد شویدو بعد اقدام به ثبت دیدگاه خود کنید.